Πριν από λίγα λεπτά μίλησε στη ChiosPress o Λ. Αποστολής επιβεβαιώνοντας ότι παραιτήθηκε από την τεχνική ηγεσία της Δόξας και συγκεκριμένα δήλωσε: «Μετά τη λήξη του αγώνα με το Πανεπιστήμιο στα αποδυτήρια της ομάδας μου έκανα γνωστό τόσο στους παίχτες όσο και στη διοίκηση ότι παραιτούμαι. Θεωρώ ότι δεν έχω να προσφέρω κάτι άλλο στην ομάδα και καλύτερο είναι σταματήσω. Ευχαριστώ από καρδιάς όλους με όσους συνεργάστηκα στη Δόξα και τους εύχομαι καλή συνέχεια.»